Najkrajšie sviatky v roku si môžete užiť aj bez dymu

Najkrajšie sviatky v roku si môžete užiť aj bez dymu

Štýlový darček a revolučná technológia v jednom. Nová bezdymová dimenzia prišla už aj na Slovensko.

S príchodom sviatkov zvykneme rekapitulovať, obzerať sa za poslednými mesiacmi a hodnotiť, čo všetko sa nám podarilo a čo nás ešte čaká. Chceme si pod vianočným stromčekom nájsť nielen hmotné darčeky, ale aj pokoj, smiech a radosť. Toto obdobie by tak malo byť tým najkrajším v roku, mali by sme zabudnúť na stres a ak aj nestihnete umyť nejaké to okno, upiecť desať druhov koláčikov či pripraviť si veľkolepú výzdobu, nevadí. Vaše sviatkovanie to nemusí vôbec ovplyvniť.

Keď sme v strese, holdujeme mnohým zlozvykom. Nezabudnite, že stres je tiež spúšťačom fajčenia. Dospelí fajčiari, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť klasické cigarety, však môžu prejsť na bezdymové Vianoce. Veď cigaretový dym nielenže nie je vhodným spoločníkom na ceste za zdravším životným štýlom, nepatrí ani do domácností a môže pokaziť dokonalú vianočnú idylku.

Pozri aj: Švédske upratovanie - döstädning: Vieme, prečo by ste ho mali vyskúšať aj vy!

IQOS ILUMA

Zdroj: IQOS

Tip na darček – nová bezdymová dimenzia prichádza

Pre dospelých fajčiarov, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť klasické cigarety, môže byť vhodnou voľbou na vianočný darček technologická vychytávka s moderným dizajnom IQOS ILUMA. Bezdymové zariadenia IQOS neprodukujú cigaretový dym, a tak nevzniká nevábny cigaretový zápach, ktorý by sa držal vo vlasoch, na pokožke, ale aj oblečení a v interiéri.

IQOS ILUMA ponúka tri druhy zariadení a to IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Všetky tri využívajú prelomovú technológiu indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Táto technológia nahrieva tabak zvnútra. A tak nie je potrebné ani čistenie zariadenia, čo dospelých užívateľov bezdymových zariadení určite poteší. IQOS ILUMA tabak nespaľuje, ale iba nahrieva, čím nevzniká žiadny dym a ani popol. Naopak, pri používaní bezdymových zariadení vzniká aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Tieto bezdymové zariadenia bez nahrievacej čepele ponúkajú čistejší spôsob ohrevu priamo zo stredu náplne. Dospelí užívatelia si môžu vychutnať konzistentnejší zážitok bez zvyškov tabaku.

Odporúčame: Preventívna prehliadka: Čo všetko by ste mali absolvovať každý rok?

IQOS ILUMA

Zdroj: IQOS

Vyššia úroveň z užívateľského zážitku v podobe bezdymovej alternatívy IQOS ILUMA.

Produkt nie je kompatibilný s predchádzajúcimi generáciami IQOS. Príjemné zemité farby a nadčasový dizajn pôsobia elegantne a dospelí fajčiari a užívatelia bezdymových výrobkov si môžu vybrať zo širokej škály prevedení.

IQOS ILUMA PRIME je dostupný v štyroch farbách: Golden Khaki, Obsidian Black, Jade Green a Bronze Taupe. IQOS ILUMA má na výber z piatich farieb: Moss Green, Pebble Beige, Pebble Grey, Azure Blue a Sunset Red. A na záver IQOS ILUMA ONE a jej päť farebných variácií: Pebble Beige, Pebble Grey, Denim Blue, Moss Green a Sunset Red.

Púzdra si môže dospelý užívateľ personalizovať z množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je tiež široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Bezdymové zariadenia IQOS ILUMA vo všetkých troch verziách sú dostupné na Slovensku v IQOS predajniach a v online predaji od 16. novembra 2022 a od 1. decembra 2022 na ďalších vybraných predajných miestach.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní